Garlando Olympic Silver LONG

Kód: 7113EUR
€1 657 €1 369,42 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
5.10.2022
Možnosti doručenia

Úplne luxusný je stolný futbal Garlando Olympic Silver LONG, ktorý je určený pre komerčné účely. Vybavený je mechanickým vhazovadčom mincí, má dlhú hraciu plochu a hlavne je vybavený ľad osvetlením, takže si pohodlne zahráte za akéhokoľvek osvetlenia.

Detailné informácie

Podrobný popis

Farba: Strieborno čierna

LONG - dlhá hracia plocha (pretáčavý brankár)

Luxusné stolný futbal Garlando Olympic Silver LONG si zamilujete:

 • Uzavretý futbal pre komerčné využitie, originálne prevedenie v striebornej farbe.
 • Stôl z kvalitných laminovaných dosiek (hrúbka 30 mm) potiahnutých plastom.
 • 9 × 9 cm kovové nohy s odolným strieborným nástrekom. Nastaviteľné nožičiek pre perfektné vyrovnanie hracej plochy na každom povrchu.
 • Vodiace tyče z kvalitnej ocele ťahané za studena (25 NC 6) (priemer x hrúbka steny = 16 x 2,3 mm) s vysokou odolnosťou proti namáhaniu (R = 100 kg x mm ²) a pochromovaním o hrúbke 15 mikrónov.
 • Jednofarebné (červení a modrí) hráči nalisovaný priamo na vodiace tyče.
 • Nylonová puzdrá s guličkovými ložiskami pre rýchlu, jednoduchú hru a obmedzenie opotrebenia.
 • Hracie pole z antireflexného 5 mm silného tvrdeného skla alebo laminovaného plastu na drevotrieske. Pri kontrole a čistení je možné hracie pole demontovať z hornej polovice stola uvolnením dvoch rýchlouzáverov.
 • Držiaky nápojov pre poháre, fľaše a plechovky na oboch koncoch stola.
 • Kryt stola z tvrdeného bezpečnostného skla. Znižuje hluk, udržuje zariadenie v čistote a zabraňuje tiež strate loptičky a nedovolenému zasahovaniu do hry. Doporučené na miesta, kde nie je možné na hru dohliadať.
 • Popolníky, ktoré možno ľahko čistiť a ktoré sú zaistené kovovými lankami proti odcudzeniu.
 • Štandardný mechanický mincovník nastavený na 0,5 € s možnosťou zmeny na prianie zákazníka.
 • Kvalitné lineárne osvetlenie hracej plochy pomocou LED lišty.


Balenie v kartóne. Súčasťou obalu sú pevné polystyrénové vložky pre ochranu futbalu pred prípadným poškodením pri preprave.

Tiež pre tento stolný futbal ponúkame rozšírenú službu, ktorá je pre vás úplne zadarmo. Konkrétne ide o záruku náhradných dielov, vo zktracte ZND. A čo táto služba vlastne znamená? Základný princíp je veľmi jednoduchý. V prípade, že dôjde k nejakej nehode a zraní sa vám jeden alebo viac futbalistov vašej základnej zostavy alebo dokonca dôjde nejakému poškodeniu vášho stolného futbalu, tak ak je tento stôl zaradený do nášho programu ZND, môžete si byť istí, že vždy pre neho dokážete požadovaný náhradný diel zohnať. A keďže o tom píšeme práve tu, tak sa môžete spoľahnúť na to, že aj tento komerčný stolný futbal je zaradený v našom obľúbenom programe ZND.

Dodatočné parametre

Kategória: Komerčný stolný futbal
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 102 kg
PLOCHA: 120 × 70,5 cm
VÝŠKA: 96,5 cm
DĹŽKA: 156 cm
ŠÍRKA BEZ TYČOU: 76 cm
ŠÍRKA S TYČAMI: 128 cm
ROZMERY BALENIE: 152 x 82 x 46 cm
HMOTNOST: 110 Kg
FARBA: Strieborno čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Garlando - už od roku 1954 vyrába a uvádza na trh vybavenie pre šport a voľný čas, vyznačujúci sa kvalitou a dizajnom Made in Italy, ktorým spoločnosť získala veľa patentov a bezpečnostných certifikáciou.