Doprava a platba

Tovar ktorý predávame máme na 99% v našom vlastnom sklade, a preto doba za ktorú sa objednaný tovar dostane k Vám, záleží hlavne na Vašom spôsobe platby a na výbere prepravnej spoločnosti. Tovar zasielame v rámci Slovenskej republiky prostredníctvom, kuriérnej služby DPD a Top Trans. Ak si objednáte tovar, ktorý je skladom v pracovný deň do 10:00 hod., odošleme ho a odovzdáme prepravcovi.

Pri preberaní zásielky doporučujeme riadne skontrolovať, či obal nie je porušený alebo inak poškodený. Pokiaľ zistíte poškodenie, zásielku nepreberajte a spíšte s dopravcom protokol o poškodení do prepravného listu. V prípade, že zistíte u rozbaleného tovaru mechanické poškodenie, obratom nás kontaktujte.

Doprava zásielok

Ešte v ten istý deň. Pri online platbách je smerodajný čas, kedy sa nám platba pripíše na účet. Tovar objednaný po 10:00 hod. bude odoslaný najneskôr na nasledujúci pracovný deň.

 

Prepravnou spoločnosťou DPD zasielame balíky do 50 kg, doručovacia služba vám doručí zásielku behom 1-2 pracovných dní od expedície. V cene dopravy je zarátané poistenie zásielky do výšky 2 500 €. O termíne a časovom rozpätí doručovania dostanete SMS a e-mail.
od 8,85 €
 
Objemnejšie zásielky s hmotnosťou nad 50 kg posielame výhradne prepravnou službou TopTrans, v deň predania balíku prepravcovi dostanete inštrukcie pre sledovanie zásielky e-mailom alebo SMS. Doručenie na Slovensko trvá 1-2 pracovné dni od expedície, v cene dopravy je započítané poistenie zásielky do výšky 2 500 €.
od 40,85 €
 

Možnosti platby

Dobierka prepravcovi
(Špedičná firma)
1,5 €
Úhrada zálohovej faktury
(platba bankovým prevodom)
0 €
Platebný systém GoPay
(platebná karta)
0 €
 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie