Doprava a platba

Tovar ktorý predávame máme na 99% v našom vlastnom sklade, a preto doba za ktorú sa objednaný tovar dostane k Vám, záleží hlavne na Vašom spôsobe platby a na výbere prepravnej spoločnosti. Tovar zasielame v rámci Slovenskej republiky prostredníctvom, kuriérnej služby DPD a Top Trans. Ak si objednáte tovar, ktorý je skladom v pracovný deň do 10:00 hod., odošleme ho a odovzdáme prepravcovi.

Pri preberaní zásielky doporučujeme riadne skontrolovať, či obal nie je porušený alebo inak poškodený. Pokiaľ zistíte poškodenie, zásielku nepreberajte a spíšte s dopravcom protokol o poškodení do prepravného listu. V prípade, že zistíte u rozbaleného tovaru mechanické poškodenie, obratom nás kontaktujte.

Doprava zásielok

Ešte v ten istý deň. Pri online platbách je smerodajný čas, kedy sa nám platba pripíše na účet. Tovar objednaný po 10:00 hod. bude odoslaný najneskôr na nasledujúci pracovný deň.

 

Prepravnou spoločnosťou DPD zasielame balíky do 50 kg, doručovacia služba vám doručí zásielku behom 1-2 pracovných dní od expedície. V cene dopravy je zarátané poistenie zásielky do výšky 2 500 €. O termíne a časovom rozpätí doručovania dostanete SMS a e-mail.
od 8,85 €
 
Parcel Shop je miesto, kde si príjemca môže vyzdvihnúť svoju zásielku. Slovak Parcel Service s.r.o. disponuje širokou sieťou Parcel Shopov, ktorá pozostáva z viac ako 340 odberných miest po Slovensku.
od 4,09 €
 
Objemnejšie zásielky s hmotnosťou nad 50 kg posielame výhradne prepravnou službou TopTrans, v deň predania balíku prepravcovi dostanete inštrukcie pre sledovanie zásielky e-mailom alebo SMS. Doručenie na Slovensko trvá 1-2 pracovné dni od expedície, v cene dopravy je započítané poistenie zásielky do výšky 2 500 €.
od 40,85 €
 

Možnosti platby

Dobierka prepravcovi
(Špedičná firma)
1,5 €
Úhrada zálohovej faktury
(platba bankovým prevodom)
0 €
Platebný systém GoPay
(platebná karta)
0 €