O nás

Ľudia sú od prírody leniví, ako dokázali vedci. Tento objav vlastne stojí aj za vznikom nášho príbehu. Písal sa rok 2001, kedy som sa aktívne venoval snowboardingu a premýšľal ako byť, čo najviac na horách a nemusieť pritom pracovať. Moja vízia bola taká, že postupne nakupím, čo najviac stolných futbalov, ktoré umiestnim na dlhodobý prenájom do pohostinstiev a barov. Následne, že budem občas dochádzať z hôr, inkasovať za prenájom a nebudem musieť nič viac robiť. Človek mieni, život mení.

S každým, predovšetkým starším umiestneným futbálkom, sa množili poruchy, ktoré bolo treba odstrániť. Preto som sa najskôr naučil robiť servis sám, na svojin strojoch a následne sa ma začali ľudia pýtať na doporučenie i na servis ich futbálkov.

Tým vznikla väčšia potreba náhradných dielov, ktoré v tej dobe, na českom trhu moc neboli a postupne som sa dostal do štádia, presne opačnému myšlienke vzniku. Dnes sa venujeme futbálkom naplno, usilujeme, aby návštevníka našich stránok bavilo s nami spolupracovať a občas sa nám podarí, nájsť si chvíľku aj na šport.

 

Prvý zakúpený stolný futbal a prvý dlhodobý prenájom do pohostinstva U krále Václava IV. v Krči. Vtedy som tých čínských stanov nad futbálkom vystriedal asi 5 za sezónu. Ale naučili sme sa robiť servis a dostali chuť k ďalšiemu podnikaniu.

 

Hľadáme ďalšie miesta na dlhodobé prenájmy futbálkov, samozrejme, ako už to na začiatku podnikania býva, nemáme peniaze na nové futbálky, a tak vykupujeme po bazároch, na čo máme a repasujeme stolné futbálky, ako sa dá.

 

OPEL Omega Caravan 2.0 - jediné kombi, na ktoré sme mali, a do kterého sa vošiel stolný futbálek s tyčami.

 

Prvé krátkodobé prenájmy stolných futbalov. Najskôr Sázavafest a následovne Strahov OpenAir.

 

Opäť Sázavafest a novo zaisťujeme dodanie stolných futbalov i na festival Rock for People 2006. Už sa nám darí zakúpiť nové futbálky FAS, ešte netušíme, že túto značku budeme v následujúcich rokoch zastupovať pre ČR a SR.

 

Prvý korporátny klient T-Mobile a krátkodobý prenájom stolných futbalov pre ich teambuilding v centrále na Chodove. Darí sa nám osloviť viac zákazníkov s prenájmom na firemné akcie a zaisťujeme v tomto roku event pre Vodafone a Konica Minolta.

 

Sme stále “garážovka“ a dostávame prvú zakázku na polep stolných futbalov v brandingu Milka pre propagáciu značky na českých zjazdovkách.

 

Rembrandujeme naše webové stránky, ktoré do vtedy, od roku 2007 fungovali skôr ako offline katalóg. S rôznymi upgradami týchto stránok sme vydržali až do roku 2019. Náš sortiment vybavenia na firemné akcie rozširujeme a veľkoplošnú autodráhu a rovno ako prvú akciu máme event pre BMW Invelt Praha. Sťahujeme sa do nového skladu v Prahe 9 a rozširujeme ako sortiment vybavenia na firemné akcie, tak skladové zásoby stolných futbálkov.

 

Usilovne pokračujeme v práci, obnovili sme flotilu a rozširujeme našu sieť futbálkov v dlhodobom prenájme.

 

Je nám cťou, stať sa jedným zo sponzorov Ladislava Křepela-majstra sveta v stolnom futbale. Strieborný OPEL Omega, který nám verne slúžil, předáváme na dojazdenie a od teraz jazdíme v dodávkach-flotilu rozširuje OPEL Vivaro. Sme verní značke, ktorá nás zatial nesklamala.

 

Naozaj nabitý rok!! Opúšťame byt a ideme do kanceláře. Poprvý krát vystavujeme na veľtrhu - EVENT DAY 2013. Začíname s vlastným dovozom futbálkov zo zahraničia. A točíme prvé video s recenziou stolného futbalu na YouTube.

 

Nakupujeme tovar priamo od výrobcu FAS Italy. Dovtedy sme museli tovar odoberať od sprostredkovateľa, čo často prinášalo komplikácie. Postupne si začíname všetky produkty fotiť sami. A hurá za hranice-sprovozňujeme slovenskú verziu e-schopu a vstupujeme na slovenský trh. Od teraz predávame nie len stolní fotbal, ale tiež stolný futbal.

 

Konečne-dámska posila týmu, ktorá je po celý týždeň v kancelárii a my môžeme v kľude do servisu a na akcie. Od polovice mája a cez víkendy ideme non-stop. Cez týždeň predaj a cez víkendy zaisťujeme krátkodobé prenájmy vybavenia na teambuildingy a firemné akcie.

 

Zásadný mílnik - odchádzame už po niekoľký krát na zahraničný veľtrh a privážame vysnívané výhradné zastúpenie Talianskej značky FAS pre ČR a SR. Stále navyšujeme objem skladových zásob futbálkov, bojujeme s Cash flow a skladovacím miestom. Dokupujeme nové regále, paleťáky a do toho sa venujeme firemným akciám. Jeden z najťažších dní v našej histórii-2. 12. 2016. Máme štyri akcie v jeden a pól dni a poprvý krát v histórii nás zrádza auto OPEL, o 02:30 ráno, pri Plzni. Zákazník je na prvom mieste-so značnou finančnou strátou obchádzame objednané akcie na odťahovke.

 

Sláva - meníme nášho správcu webu, po dlhých dohadovaniach sa nám podarilo odísť k novému správcovi a konečne môžeme pružnejšie reagovať na vzniknuté zmeny a potreby. Chceme byť vidieť! Brandujeme nášho miláčika a vyrážame opäť za hranice pre tovar. Už sme v cudzine viac ako doma.

 

Opäť rozširujeme flotilu o nové auto a skúšame VW Transporter. Vyrážame na zahraničný veľtrh, kde pre Vás hľadáme tie najlepšie a najnovšie produkty. Konečne môžeme vrátiť svoj diel spoločnosti a venujeme dva futbálky tým, kto ich potrebuje a nemôže si ich dovoliť. Poprvý krát vystavujeme na veľtrhu Event Fest.

 

Jeden z najťažších a najobávanejších krokov - prechádzame na úplne nový e-shop u Shoptetu. Pre firemné akcie pridáváme novinku: Cykloautodráha - autodráha ovládaná šlapaním na bicykli. Ihneď vystavujeme na veľtrhu Event Fest 2019.

 

Rok 2020 si budeme všetci ešte dlho pamätať. Od januára sa darí v segmente firemných akcií a v médiách sa objavujú články o nejakom vírusu v Číne. 7. marca sa vraciame z akcie pre Porsche Kraków a následne s účinnosťou od 14. marca 2020 prechádza Česká republika do Vyhlásenie núdzového stavu. Celý rok bol v znamení COVID-19 od problémov s dovozom tovaru po výpadky v príjmoch. Ale nevzdávame sa!!

 

Ďalší rok v znamení COVID-19 pandémie. Firemné akcie sa presúvajú do letných mesiacov a predovšetkým vonkajších priestorov. Ale je poznať, že svet sa trochu vracia do „normálu“. Hoci doručenie tovaru zo zahraničia značne viazne zo strany dopravcov, nevzdávame sa a rozširujeme náš sortiment. Je to s čudovaním, ale značne sa darí tým najdrahším modelom stolných futbalov a vďaka ich inštaláciám sa dostávame do mnohých zaujímavých miest. Tento rok predávame a inštalujeme zatiaľ najdrahší „kúsok“ v našej histórii. Stolný futbal FAS Ghost vyrobený z krištáľu v cene cez 7 460 €.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie