FAS Flamingo - Antracite

Záruka náhradných dielov
Značka: FAS
€1 699 €1 404,13 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Stolný futbal Flamingo je dizajnovým klenotom tradičnej talianskej firmy FAS, ktorá je na trhu so stolovými futbaly 50 rokov.Tento dizajnový klenot bol vyrobený v spolupráci s Talianskym štúdiom Alberto Basaglia Natalia Rota Nodari Architetti Associati. Bol kladený dôraz na čisté línie a jemné detaily.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolný futbal Flamingo je dizajnovým klenotom tradičnej talianskej firmy FAS, ktorá je na trhu so stolovými futbaly 50 rokov.

Tento dizajnový klenot bol vyrobený v spolupráci s Talianskym štúdiom Alberto Basaglia Natalia Rota Nodari Architetti Associati. Bol kladený dôraz na čisté línie a jemné detaily.

Na výrobu korpusu tohto stolného futbalu už boli použité drevené dosky o sile 22mm pokryté plastovým perforovaným laminátom.

Nedochádza, tak k poškriabaniu laku a korpus stolného futbalu je na rozdiel od "pilinových" MDF dosiek v podstate nezničiteľný.

Stolný futbal FAS Flamingo je posadený na drevených nohách vyrobených z bukového dreva.

Hracia plocha profesionálnych rozmerov 114,5 x 70 cm je zakrytá tvrdeným sklom o sile 5 mm, ktoré je umiestnené pod hráčmi pre dosiahnutie perfektnej roviny ihrisko. Vďaka tomuto riešeniu je pohyb loptičky po ploche veľmi rýchly a hracia plocha nemá žiadne nerovnosti.

Stolný futbal FAS Flamingo je osadený priechodnými tyčami o priemere 16mm z ťahanej ocele s chrómovaním. Tieto priechodná tyče Vám zabezpečí perfektné pôžitok z hry na profesionálnej úrovni. Jedná sa o osadenie talianskej firmy RETA, totožné s osadením ligových stolných futbalov celosvetovej ligy ITSF.

Tyče stolného futbalu sú usadené v klzných priechodkách A90 od firmy RETA.

Stolný futbal je odosielaný čiastočne zostavený, aby bola doprava jednoduchšia

    
korpus je už finálne zostavený z výroby a sú iba demontujú nohy a tyče futbalu.

Každý stolný futbal je zabalený samostatne do vlnitej lepenky s hrúbkou 6 mm, ktoré je stiahnuté pásky a vo vnútri precízne zabezpečený futbal tak, aby nedošlo k poškodeniu výrobku.

Stolný futbal sa dodáva s 5-tich loptičky RETA.

Výška stolného futbalu 85 cm.

Rozmery balenia: d. 148 x š. 77 x v. 30cm

Čistá hmotnosť futbalu: 62 kg

ZND - Záruka Náhradných dielov. K tomuto výrobku si u nás môžete objednať akýkoľvek náhradný diel.

Dodatočné parametre

Kategória: Nekomerčný stolný futbal
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 62 kg
PLOCHA: 114,5 x 70 cm
VÝŠKA: 85 cm
ROZMERY BALENIE: d. 148 x š. 77 x v. 30cm
HMOTNOST: 62 kg
FARBA: Antaracit

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1964 prináša Talianska spoločnosť FAS PENDEZZA kvalitné stolové futbaly ľuďom na celom svete.

Spoločnosť založili Alfonso a Davide Pendezza a vďaka viac než päťdesiatročnej histórii, dosahujú výrobky firmy FAS najvyššej kvality a spoľahlivosti.

Roky vlastného vývoja a vylepšovanie priniesli tá najlepšia a najjednoduchšie riešenie pre spoľahlivú konštrukciu stolného futbalu.

Stolné futbaly FAS sa vyrába tu v Európe, v Taliansku a od počiatku výroby je kladený dôraz na byteľnosť a dlhú životnosť stolných futbalov FAS.

 

Talianska funkčnosť a dizajn - to sú stolové futbaly FAS.