FAS Flamingo - Antracite

Kód: 0CAL2755_GREY
€1 375 €1 136,36 bez DPH
Na objednávku (1 ks)
Možnosti doručenia

Stolný futbal Flamingo je dizajnovým klenotom tradičnej talianskej firmy FAS, ktorá je na trhu so stolovými futbaly 50 rokov.Tento dizajnový klenot bol vyrobený v spolupráci s Talianskym štúdiom Alberto Basaglia Natalia Rota Nodari Architetti Associati. Bol kladený dôraz na čisté línie a jemné detaily.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolný futbal Flamingo je dizajnovým klenotom tradičnej talianskej firmy FAS, ktorá je na trhu so stolovými futbaly 50 rokov.

Tento dizajnový klenot bol vyrobený v spolupráci s Talianskym štúdiom Alberto Basaglia Natalia Rota Nodari Architetti Associati. Bol kladený dôraz na čisté línie a jemné detaily.

Na výrobu korpusu tohto stolného futbalu už boli použité drevené dosky o sile 22mm pokryté plastovým perforovaným laminátom.

Nedochádza, tak k poškriabaniu laku a korpus stolného futbalu je na rozdiel od "pilinových" MDF dosiek v podstate nezničiteľný.

Stolný futbal FAS Flamingo je posadený na drevených nohách vyrobených z bukového dreva.

Hracia plocha profesionálnych rozmerov 114,5 x 70 cm je zakrytá tvrdeným sklom o sile 5 mm, ktoré je umiestnené pod hráčmi pre dosiahnutie perfektnej roviny ihrisko. Vďaka tomuto riešeniu je pohyb loptičky po ploche veľmi rýchly a hracia plocha nemá žiadne nerovnosti.

Stolný futbal FAS Flamingo je osadený priechodnými tyčami o priemere 16mm z ťahanej ocele s chrómovaním. Tieto priechodná tyče Vám zabezpečí perfektné pôžitok z hry na profesionálnej úrovni. Jedná sa o osadenie talianskej firmy RETA, totožné s osadením ligových stolných futbalov celosvetovej ligy ITSF.

Tyče stolného futbalu sú usadené v klzných priechodkách A90 od firmy RETA.

Stolný futbal je odosielaný čiastočne zostavený, aby bola doprava jednoduchšia

    
korpus je už finálne zostavený z výroby a sú iba demontujú nohy a tyče futbalu.

Každý stolný futbal je zabalený samostatne do vlnitej lepenky s hrúbkou 6 mm, ktoré je stiahnuté pásky a vo vnútri precízne zabezpečený futbal tak, aby nedošlo k poškodeniu výrobku.

Stolný futbal sa dodáva s 5-tich loptičky RETA.

Výška stolného futbalu 85 cm.

Rozmery balenia: d. 148 x š. 77 x v. 30cm

Čistá hmotnosť futbalu: 62 kg

ZND - Záruka Náhradných dielov. K tomuto výrobku si u nás môžete objednať akýkoľvek náhradný diel.

Dodatočné parametre

Kategória: Nekomerčný stolný futbal
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 62 kg
PLOCHA: 114,5 x 70 cm
VÝŠKA: 85 cm
ROZMERY BALENIE: d. 148 x š. 77 x v. 30cm
HMOTNOST: 62 kg
FARBA: Antaracit

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1964 prináša Talianska spoločnosť FAS PENDEZZA kvalitné stolové futbaly ľuďom na celom svete.

Spoločnosť založili Alfonso a Davide Pendezza a vďaka viac než päťdesiatročnej histórii, dosahujú výrobky firmy FAS najvyššej kvality a spoľahlivosti.

Roky vlastného vývoja a vylepšovanie priniesli tá najlepšia a najjednoduchšie riešenie pre spoľahlivú konštrukciu stolného futbalu.

Stolné futbaly FAS sa vyrába tu v Európe, v Taliansku a od počiatku výroby je kladený dôraz na byteľnosť a dlhú životnosť stolných futbalov FAS.

 

Talianska funkčnosť a dizajn - to sú stolové futbaly FAS.