FAS Match - teleskopické tyče

Novinka Záruka náhradných dielov
Značka: FAS
€609 €503,31 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Tento stolný futbal je charakteristický svojím konštrukčným riešením, vďaka ktorému je predurčený pre použitie v nízkoprahových centrách, školách, kluboch a rodinách.Tento model je osadený teleskopickými tyčami zabraňujúcimi zranenia malého súpera na protiľahlej strane stolného futbalu. Tyče na druhej strane futbálku nevyjíždějí zo stolného futbalu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolný futbal FAS Match vyniká svojou kvalitou spracovania a použitých materiálov. Stolný futbal Match je výrobkom tradičnej talianskej firmy FAS, ktorá je na trhu so stolovými futbaly 50 rokov.

Tento stolný futbal je charakteristický svojím konštrukčným riešením, vďaka ktorému je predurčený pre použitie v nízkoprahových centrách, školách, kluboch a rodinách.

Tento model je osadený teleskopickými tyčami.

Korpus stolného futbalu je vyrobený z drevených dosiek o sile 22mm pokrytých plastovým laminátom. Nedochádza, tak k poškriabaniu laku.

Stolný futbal FAS Fun je posadený na drevených nohách s rozmerom 80 mm x 80 mm s práškovým lakovaním.

Tieto sú v stolnom futbale usadené v rohoch pre zvýšenie pevnosti a stability celého sotlního futbalu.

Hracia plocha profesionálnych rozmerov 114,5 x 70 cm je zakrytá laminátom o sile 5 mm. Vďaka tomuto riešeniu je pohyb loptičky po ploche veľmi rýchly a hracia plocha nemá žiadne nerovnosti.

Stolný futbal FAS Fun je osadený teleskopickými tyčami zabraňujúcimi zranenia malého súpera na protiľahlej strane stolného futbalu. Tyče na druhej strane futbalu nevyjíždějí zo stolného futbalu.

Zároveň sú tieto tyče osadené štandardnými hráči RETA a týmito rukoväťami.

Stolný futbal je odosielaný čiastočne zostavený, aby bola doprava jednoduchšia

    
korpus je už finálne zostavený z výroby a sú iba demontujú nohy a tyče futbalu.

Každý stolný futbal je zabalený samostatne do vlnitej lepenky s hrúbkou 6 mm, ktoré je stiahnuté pásky a vo vnútri precízne zabezpečený futbal tak, aby nedošlo k poškodeniu výrobku.

Stolný futbal sa dodáva s 5-tich loptičky RETA.

Výška stolného futbalu 85 cm.

Rozmery balenia: d. 148 x š. 77 x v. 30cm

Čistá hmotnosť futbalu: 67 kg

ZND - Záruka Náhradných dielov. K tomuto výrobku si u nás môžete objednať akýkoľvek náhradný diel.

Dodatočné parametre

Kategória: Nekomerčný stolný futbal
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 67 kg
PLOCHA: 114.5 x 70 cm
HMOTNOST: 67 kg
ROZMERY_STOLA: 85 x 110 x 145 cm
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JB Avatar autora | 9.4.2021
Velmi spokojný, profesionalny futbal na doma, teleskopicke tyče, za skvelu cenu. Dodanie do 2 dní. Už sa naplno využíva.
PM Avatar autora Podolec Michal (Administrátor) 20.4.2021
Dobrý deň, pán Belko. Veľmi ďakujeme za Vašu recenziu na stolný futbal FAS Match - teleskopické tyče a za čas strávený vyplnením dotazníka. Vážime si Vášho hodnotenia a urobíme maximum tento vysoký štandard zachovať. Tešíme sa zároveň na ďalšiu spoluprácu. S pozdravom team Stolnyfutbal.eu
5
M Avatar autora | 19.7.2020
Dodanie do dvoch splnene. Pevny a krasny futbalek na doma, sme spokojny a dakujeme.
PM Avatar autora Podolec Michal (Administrátor) 20.4.2021
Dobrý deň, pán Mikula. Veľmi ďakujeme za Vašu recenziu na stolný futbal FAS Match - teleskopické tyče a za čas strávený vyplnením dotazníka. Vážime si Vášho hodnotenia a urobíme maximum tento vysoký štandard zachovať. Tešíme sa zároveň na ďalšiu spoluprácu. S pozdravom team Stolnyfutbal.eu

Od roku 1964 prináša Talianska spoločnosť FAS PENDEZZA kvalitné stolové futbaly ľuďom na celom svete.

Spoločnosť založili Alfonso a Davide Pendezza a vďaka viac než päťdesiatročnej histórii, dosahujú výrobky firmy FAS najvyššej kvality a spoľahlivosti.

Roky vlastného vývoja a vylepšovanie priniesli tá najlepšia a najjednoduchšie riešenie pre spoľahlivú konštrukciu stolného futbalu.

Stolné futbaly FAS sa vyrába tu v Európe, v Taliansku a od počiatku výroby je kladený dôraz na byteľnosť a dlhú životnosť stolných futbalov FAS.

 

Talianska funkčnosť a dizajn - to sú stolové futbaly FAS.