FAS Tour 65

Novinka Záruka náhradných dielov
Značka: FAS
€2 060 €1 702,48 bez DPH
Na objednávku
Môžeme doručiť do:
7.6.2024
Možnosti doručenia

Stolný futbal Tour 65 je dizajnovým klenotom tradičnej talianskej firmy FAS, ktorá je na trhu so stolovými futbaly 50 rokov.Tento dizajnový klenot bol vyrobený v spolupráci s Talianskym štúdiom Alberto Basaglia Natalia Rota Nodari Architetti Associati. Na spoluprácu bol prizvaný aj Tino Sana so svojím štúdiom špecializujúcim sa na remeselné High-Tech riešenie).

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolný futbal Tour 65 je dizajnovým klenotom tradičnej talianskej firmy FAS, ktorá je na trhu so stolovými futbaly 50 rokov.

Tento dizajnový klenot bol vyrobený v spolupráci s Talianskym štúdiom Alberto Basaglia Natalia a Rota Nodari Architetti Associati. Na spoluprácu bol prizvaný aj Tino Sana ( so svojím štúdiom špecializujúcim sa na remeselné High-Tech riešenie).

Na výrobu korpusu tohto kalčeta boli použité drevené dosky o sile 22mm pokryté plastovým perforovaným laminátom o sile 0,9 mm.

Nedochádza, tak k poškriabaniu laku a korpus stolného futbalu je na rozdiel od "pilinových" MDF dosiek v podstate nezničiteľný.

Drevený korpus je usadený do oceľového rámu s práškovým lakovaním tej najvyššej kvality.

Stolný futbal FAS Tour 65 má nohy riešené ako dizajnový kúsok, kedy loptičky vtipne vypadávajú do priestoru medzi. Toto riešenie je celé v parádnom kovovom prevedení.

Hracia plocha profesionálnych rozmerov je zakrytá tvrdeným sklom o sile 5 mm, ktoré je umiestnené pod hráčmi pre dosiahnutie perfektnej roviny ihriska. Vďaka tomuto riešeniu je pohyb loptičky po ploche veľmi rýchly a hracia plocha nemá žiadne nerovnosti.

Stolný futbal FAS Tour 65 je osadený priechodnými tyčami o priemere 16mm z ťahanej ocele s chrómovaním. Tieto priechodná tyče Vám zabezpečí perfektné pôžitok z hry na profesionálnej úrovni. Jedná sa o osadenie talianskej firmy RETA, totožné s osadením ligových stolných futbalov celosvetovej ligy ITSF.

Model Tour 65 je už zacielený svojou konštrukciou na profesionálnej tréning, kedy brankári sa pretáčajú v pred bránkou o 360 st. čo je štandardný reprezentačnými turnajový model.

Stolný futbal je odosielaný čiastočne zostavený, aby bola doprava jednoduchšia

  • korpus je už finálne zostavený z výroby a sú iba demontujú nohy a tyče futbalu.

Každý stolný futbal je zabalený samostatne do vlnitej lepenky s hrúbkou 6 mm, ktoré je stiahnuté pásky a vo vnútri precízne zabezpečený futbal tak, aby nedošlo k poškodeniu výrobku.

Stolný futbal sa dodáva s loptičkami RETA Italy.

Výška stolného futbalu 85 cm.

Rozmery balenia: d. 148 x š. 77 x v. 30cm

Čistá hmotnosť futbalu: 68 kg

Farebné prevedenia:

  •     biela
  •     červená
  •     čierna

ZND - Záruka Náhradných dielov. K tomuto výrobku si u nás môžete objednať akýkoľvek náhradný diel.

Dodatočné parametre

Kategória: Nekomerčný stolný futbal
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 68 kg
VÝŠKA: 85 cm
ROZMERY BALENIE: d. 148 x š. 77 x v. 30cm
HMOTNOST: 68 kg
FARBA: Čierny

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Od roku 1964 prináša Talianska spoločnosť FAS PENDEZZA kvalitné stolové futbaly ľuďom na celom svete.

Spoločnosť založili Alfonso a Davide Pendezza a vďaka viac než päťdesiatročnej histórii, dosahujú výrobky firmy FAS najvyššej kvality a spoľahlivosti.

Roky vlastného vývoja a vylepšovanie priniesli tá najlepšia a najjednoduchšie riešenie pre spoľahlivú konštrukciu stolného futbalu.

Stolné futbaly FAS sa vyrába tu v Európe, v Taliansku a od počiatku výroby je kladený dôraz na byteľnosť a dlhú životnosť stolných futbalov FAS.

 

Talianska funkčnosť a dizajn - to sú stolové futbaly FAS.