FunnyM Robusto

Kód: 209
€719 €594,21 bez DPH
Po objednávke kompletujeme - dodanie do 3 dní (1 ks)
Môžeme doručiť do:
29.1.2021

Stolný futbal pre nekomerčné verejné využitie (domy detí a mládeže, školy, nízkoprahová centrá) vhodný ale aj pre domáci tréningovú hru v interiéri. Tento stolný futbal vďaka svojmu spracovaniu a použitým kvalitným materiálom odporúčame aj do odpočinkových miestností firiem.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolný futbal pre nekomerčnú verejnú využitie (domy detí a mládeže, školy, nízkoprahové centrá) vhodný ale ai pre domáci tréningové hru v interiéri. Tento stolný futbal Vďaka svojmu spracovaním a použitým kvalitným materiálom odporucam ai do odpočinkových miestností firmy aj ďalšiu.

 

Korpus stolného futbalu je vyrobený z LTD lamino dosiek o sile 25 mm a vďaka tomuto použitému materiálu sa stolný futbal vyznačuje svojou robustnosťou a veľmi dlhou životnosťou. Nemôže dôjsť k drobeniu frézovaných otvorov akú u MDF dosiek a korpus je skutočne veľmi pevný. Vydrží aj vysokú záťaž pri tanci na futbálku v závere Vášho večera.

 

Nohy stolného futbalu sú vyrobené z 3mm silnej prášok rozdrvené ocele a do korpusu stolného futbalu sú uchytené v rohoch silnými 17 "oceľovými skrutkami. Týmto uchytením aj korpus stolného futbalu spevňujú. Nemusíte sa preto pri hre báť stolný futbal" zlomiť "cez nohu.

V cene futbálku 3 × loptičku ITSF Roberto Sport - oficiálna loptička celosvetovej ligy v stolnom futbale ITSF.

Gumové dorazy na tyčiach s priemerom 30 mm šírka 18,5mm (štandard svetovej ligy ITSF) zaručujú profesionálny hru.

Tyče umiestnené v nylonových puzdrách s guličkovými ložiskami pre rýchlu hru výrobcu RETA Italy.Certifikovaná ložiská pre stolné futbaly celosvetové ligy ITSF.

Vodiace tyče z kvalitnej ocele ťahanej za studena (25 NC 6) (priemer × hrúbka steny = 16 × 2,3 mm) s vysokou odolnosťou proti namáhaniu (R = 100 kg × mm²) a pochrómovaním o hrúbke 15 mikrónov. Jednofarební hráči nalisovaný priamo na vodiace tyče.

Hráči RETA na tyčiach stolného futbalu majú zošikmenou kopačku pre lepšiu prácu s loptou. Brankár sa v bránke nepretáča.

Profesionálny plastové rukoväte RETA.

Jednoduché a rýchle vrátenie loptičiek do hry prostredníctvom vreciek na oboch stranách kabinetu.

Hracie pole z 5 mm hrubého tvrdeného skla. Pod týmto je umiestnená digitálne tlačená hracia plocha s výbornou imitáciou futbalového ihriska.

Záruka kvality stolných futbalov firmy FunnyM. Špičkový reprezentatívny vzhľad.

Stolný futbal dodávaný skompletizovaný bez namontovaných nôh a počítadiel pre bezpečnejšie transport. Vy iba priskrutkujete nohy a počítadla.

ZND - záruka náhradných dielov. V sekcii Náhradné diely nájdete všetky náhradné diely ku stolným fotbálkům FynnyM - stále skladom !!


Dodatočné parametre

Kategória: Nekomerčný stolný futbal
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 75 kg
PLOCHA: 114 × 70 cm
VÝŠKA: 90 cm
Dlzka: 141 cm
sirka: 75 cm
HMOTNOST: 75 Kg
FARBA: Čierna

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: