Garlando Master-Cup - SHORTY

Kód: 5260.05
€579 €478,51 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
6.2.2023
Možnosti doručenia

Jediný stolný futbal v kvalite Garlando - vyrobený v Európe so zníženou výšku stola o 73 cm (namiesto 88 cm) a teleskopickými tyčami, najmä pre malé deti na hranie v materských školách.

Detailné informácie

Podrobný popis

Farba: Modrá

O zaradení tohto modelu do našej ponuky sme dlho usilovali. Stolný futbal v kvalite Garlando vyrobený tu v EÚ s kvalitou použitých materiálov štandardných futbalov, ale so zníženou výškou na 73 cm (namiesto 88 cm) pre malé deti (ideálna výška stola pre deti vo veku 5-12 rokov) a teleskopickými tyčami pre ich bezpečie .

Stolný futbal Garlando Master-Cup - SHORTY je výrobkom tradičnej talianskej firmy Garlando, ktorá je na trhu so stolovými futbaly od roku 1954.

Teleskopicé tyče zabraňujú zranenia malého súpera na protiľahlej strane stolného futbalu. Tyče na druhej strane futbalu nevyjíždějí zo stolného futbalu.

Vďaka použitiu teleskopických tyčí, ktoré počas hry nevyčnievajú na opačnú stranu je táto verzia vhodná najmä pre deti, a preto je ideálny pre hru v materských alebo základných školách.

Znížená výška stolného futbalu z 88 cm na 73 cm (ideálna výška stola pre deti vo veku 5-12 rokov).

Obzvlášť pozoruhodná je robustná konštrukcia s štvorcovými nohami 9 x 9 cm z MDF s hrúbkou 15 mm, ktoré sú veľmi robustne priskrutkované ku konštrukcii futbalu.

Korpus stolného futbalu sa skladá z 20 mm hrubých dosiek vyrobených z MDF, ktorá je pekne zaoblená vo všetkých rohoch a vonkajších hranách a ošetrená ochranným laminom v modrej farbe.

Podávač loptičiek z každej strany brankára, umožňuje praktické a rýchle vrátenie loptičky na stolný futbal späť do hry.

Futbálek je osadený priechodkami s guličkovým ložiskom. Toto riešenie zrýchľuje samotnú hru, čím je zábavnejšie a zápästia hráčov sú ušetrená vyššej námahe a neunavujú sa ani po niekoľkých hodinách hrania.

Štandardné rúčky RETA Italy vyrobené z protišmykového PVC majú pevné uchytenie. Extrémne odolní hráči sú nalisované na vysoko lesklé chrómované, 16 mm hrubé teleskopické tyče a majú dlhú životnosť.

Stolný futbal je dodávaný s 10 loptičkami, pravidlami hry, jednoduchými montážnymi pokynmi, otvorenými a imbusovými kľúčmi.

Dodatočné parametre

Kategória: Stolný futbal
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 65 kg
FARBA: Modrá
Vonkajšie rozmery: 138 x 74 cm
Výška: 73 cm
Veľkosť ihriska: 120 x 70 cm
Hmotnosť netto: 60 kg
Hmotnosť brutto: 65 kg
Rozmery balenia: 150 x 80 x 34 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Garlando - už od roku 1954 vyrába a uvádza na trh vybavenie pre šport a voľný čas, vyznačujúci sa kvalitou a dizajnom Made in Italy, ktorým spoločnosť získala veľa patentov a bezpečnostných certifikáciou.