Glasgow Blue

€119,09 €98,42 bez DPH
Vypredané
Môžeme doručiť do:
20.11.2024
Možnosti doručenia

Hľadáte jednoduchý stolný futbal, ktorý sa náramne hodí pre začiatočníkov, prípadne sa na ňom môžu učiť deti? Potom je jasnou voľbou stôl Glasgow Blue, ktorý bol presne na tento účel vyrobený.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolný futbal ideálny pre začiatočníkov, najmä deti. Nohy výškovo nastaviteľné. Korpus futbalu vyrobený z MDF dosky hrúbky 15mm. ideálne do klubovne, domov alebo na chatu. Je vybavený držiakmi nápojov.

Hlavné prednosti futbalového stola Glasgow Blue:

  •      Výškovo nastaviteľné nohy
  •      Materiál tyče: oceľ
  •      Priemer tyče: 13 mm
  •      Protišmykové pogumované rukoväte
  •      Skosené rohy hracej plochy (loptička nezostane v mŕtvom bode)


Súčasťou balenia:

  •      2 x loptu biely 31mm (tvrdý, hladký)
  •      1 x stolný futbal
  •      1 x návod na montáž


Rozmero balenia: 124,5 x 60,5 x 12 cm

Celková hmotnosť 21 kg, brutto ca. 24 kg

Balenie v kartóne. Súčasťou obalu sú pevné polystyrénové vložky pre ochranu futbalu Glasgow blue pred prípadným poškodením pri preprave.


Domáci stolný futbal je vynikajúcim riešením pre všetkých, ktorí túto hru zbožňujú a nechce sa im zbytočne utrácať v krčmách za to, že si môžu zahrať. Akonáhle raz domáci futbal vyskúšate, tak nie je dôvod prestávať.

Dodatočné parametre

Kategória: Nekomerčný stolný futbal
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 21 kg
PLOCHA: 105 x 58 cm
ROZMERY BALENIE: 124,5 x 60,5 x 12 cm
HMOTNOST: 21
ROZMERY_STOLA: 121 x 101 x 79 cm
FARBA: Modrá
SILA MDF DOSKY: 15 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti Tuniro®

Nemecká firma Tuniro®, so sídlom v Bavorsku distribuuje svoje stolové futbaly od roku 2002 a od tej doby je teké vyvíja. Z tohto dôvodu bola v roku 2006 založená značka Tuniro® s cieľom odlíšiť sa od "No Name" stolových futbalov touto značkou kvality, ktorá nemôže zaručiť potrebné kritériá pre správne fungovanie hry. Výsledkom bol špeciálny vývojový tím zameraný na stolný futbal Tuniro®, ktorý neustále sprevádza vývoj stolov.

Za účelom dosiahnutia priaznivých cien výrobcov sa zamerali na výrobný závod v Číne, kde môžu vyrábať domáce Futbaly za dostupnú cenu a byť schopní ponúknuť v Nemecku a priľahlom okolí rýchle distribučné kanály. Po niekoľkých pokusoch bol nájdený správny výrobcu, ktorý bol schopný priebežne pokračovať v ďalšom profesionálnom vývoji a zabezpečiť potrebný štandard kvality. Začiatok obchodného vzťahu s čínskym výrobcom bol v roku 2002. Vďaka úzkej spolupráci a priebežným kontrolám kvality boli stolové futbaly po roky vývoja privedené na tak vysokú úroveň kvality, že v roku 2006 bolo nutné vytvoriť značku Tuniro® pre dosiahnutie tejto kvality.

Vývojový proces podliehal neustálemu vývoju; Spočiatku bolo ťažké a stabilné len telo. V priebehu času bolo okrem iného vykonané nasledujúce vylepšenia: • Výmena plastových nožičiek s výškovo nastaviteľnými pogumovanými kovovými základňami • Výmena hladkého hracieho poľa za uchopovacie a zosilnenie stúpanie, takže už nie je možné prehýbaniu poľa • Výmena plastových rohov proti hladko zdvihnutým hracom plochám • Meranie poľa bola nastavená na turnajové normy • Rozmery bránky boli stanovené na turnajovej štandardy (20,5 cm x 8 cm) • Vzdialenosť hráčových figúrok k ihrisko bola nastavená na turnajovej štandardy (12 mm) • Plastové guľôčky boli navrhnuté pre protišmykové lopty ako v turnaji. Použité turnaja, vymenené • Ku každému Kickeri bol priložený rozsiahly balík príslušenstva s náhradnými dielmi

Stoly Tuniro® nie sú lacné stolové futbaly! Naším cieľom nie je dosahovať najnižšie ceny prostredníctvom dovozu, ale vyvíjať domáci futbalu, ktorý spĺňa všetky potrebné odborné kritériá z hľadiska spracovania a funkčnosti.

Tuniro® sa podieľa na lige Nemeckého stolného futbalu a vo voľnom čase a je sponzorom profesionálnych hráčov a turnajov naprieč Nemeckou republikou.

Tuniro® navštevuje najdôležitejšie turnaje, aby bolo možné sledovať aktuálny vývoj a udržať špičku inovácií, napr. Majstrovstvá Nemecka, Svetový pohár a ďalšie akcie. Tuniro® je samozrejme zastúpené na veľtrhoch s vlastnými stolnými futbaly.

Neustály vývoj prebieha s úradníkmi z Tischfussballsportu, členmi federácie a tiež nemeckým šampiónom a vicemajstrom sveta v Tischfussballsport, Sascha Empter, ktorý sme mohli pre tieto účely prijať aj na základe zmluvy.

Cieľom tímu pre vývoj produktov Tuniro® je neustále zlepšovanie stolných futbalov. Vzhľadom k tomu, že Futbaly Tuniro® dosiahli veľmi vysokej kvality, vývojový tím sa teraz zameriava na inovácie a detaily. Takže sa môžete tešiť na novinky, ktoré prídu.