Glasgow Wood

Kód: 20060016
Tip
Značka: Tuniro
€89,90 €74,30 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
14.4.2021

Glasgow Wood radíme medzi tie jednoduchšie a menej náročnejšie stoly. Je teda vhodný predovšetkým pre začiatočníkov, ale výborne si na ňom zahrajú aj deti.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolný futbal ideálny pre začiatočníkov, najmä deti. Nohy výškovo nastaviteľné. Korpus futbalu vyrobený z MDF dosky hrúbky 15mm. ideálne do klubovne, domov alebo na chatu. Je vybavený držiakmi nápojov.

Technické údaje stolného futbalu:

  •      Výškovo nastaviteľné nohy
  •      Materiál tyče: oceľ
  •      Priemer tyče: 13 mm
  •      Protišmykové pogumované rukoväte
  •      Skosené rohy hracej plochy (loptička nezostane v mŕtvom bode)

Súčasťou balenia:

  •      2 x loptu biely 31mm (tvrdý, hladký)
  •      1 x stolný futbal
  •      1 x návod na montáž

Romero balenia: 124,5 x 60,5 x 12 cm
Celková hmotnosť 21 kg, brutto ca. 24 k
Balenie v kartóne. Súčasťou obalu sú pevné polystyrénové vložky pre ochranu stolného futbalu Glasgow Black pred prípadným poškodením pri preprave.

Dodatočné parametre

Kategória: Nekomerčný stolný futbal
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 21 kg
PLOCHA: 105 x 58 cm
ROZMERY BALENIE: 124,5 x 60,5 x 12 cm
HMOTNOST: 21
ROZMERY_STOLA: 121 x 101 x 79 cm
FARBA: Čerešňové drevo
SILA MDF DOSKY: 15 mm
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
JF Avatar autora | 27.3.2021
spokojnosť, rýchle dodanie, ľahká montáž, super
PM Avatar autora Podoec Michal (Administrátor) 30.3.2021
Dobrý deň, pani Fabšiková. Veľmi ďakujeme za Vašu recenziu na stolný futbal Glasgow Wood a za čas strávený vyplnením dotazníka. Vážime si Vášho hodnotenia a urobíme maximum tento vysoký štandard zachovať. Tešíme sa zároveň na ďalšiu spoluprácu. S pozdravom team Stolnyfutbal.eu
5
AL Avatar autora | 12.7.2020
Rýchle dodanie, vyhovujúca kvalita, zábava pre celú rodinu. Ďakujeme pekne.
PM Avatar autora Podolec Michal (Administrátor) 15.7.2020
Dobrý deň, pani Lukačínová. Veľmi ďakujeme za Vašu recenziu na stolný futbal Glasgow Wood a za čas strávený vyplnením dotazníka. Vážime si Vášho hodnotenia a urobíme maximum tento vysoký štandard zachovať. Tešíme sa zároveň na ďalšiu spoluprácu. S pozdravom team Stolnyfutbal.eu
5
FS Avatar autora | 23.6.2020
Veľmi som spokojný, cena super a kvalita veľmi dobrá na doma, ale aj v penzióne.
PM Avatar autora Podolec Michal (Administrátor) 25.6.2020
Dobrý deň, pán Svítok. Veľmi ďakujeme za Vašu recenziu na stolný futbal Glasgow Wood a za čas strávený vyplnením dotazníka. Vážime si Vášho hodnotenia a urobíme maximum tento vysoký štandard zachovať. Tešíme sa zároveň na ďalšiu spoluprácu. S pozdravom team Stolnyfutbal.eu

O spoločnosti Tuniro®

Nemecká firma Tuniro®, so sídlom v Bavorsku distribuuje svoje stolové futbaly od roku 2002 a od tej doby je teké vyvíja. Z tohto dôvodu bola v roku 2006 založená značka Tuniro® s cieľom odlíšiť sa od "No Name" stolových futbalov touto značkou kvality, ktorá nemôže zaručiť potrebné kritériá pre správne fungovanie hry. Výsledkom bol špeciálny vývojový tím zameraný na stolný futbal Tuniro®, ktorý neustále sprevádza vývoj stolov.

Za účelom dosiahnutia priaznivých cien výrobcov sa zamerali na výrobný závod v Číne, kde môžu vyrábať domáce Futbaly za dostupnú cenu a byť schopní ponúknuť v Nemecku a priľahlom okolí rýchle distribučné kanály. Po niekoľkých pokusoch bol nájdený správny výrobcu, ktorý bol schopný priebežne pokračovať v ďalšom profesionálnom vývoji a zabezpečiť potrebný štandard kvality. Začiatok obchodného vzťahu s čínskym výrobcom bol v roku 2002. Vďaka úzkej spolupráci a priebežným kontrolám kvality boli stolové futbaly po roky vývoja privedené na tak vysokú úroveň kvality, že v roku 2006 bolo nutné vytvoriť značku Tuniro® pre dosiahnutie tejto kvality.

Vývojový proces podliehal neustálemu vývoju; Spočiatku bolo ťažké a stabilné len telo. V priebehu času bolo okrem iného vykonané nasledujúce vylepšenia: • Výmena plastových nožičiek s výškovo nastaviteľnými pogumovanými kovovými základňami • Výmena hladkého hracieho poľa za uchopovacie a zosilnenie stúpanie, takže už nie je možné prehýbaniu poľa • Výmena plastových rohov proti hladko zdvihnutým hracom plochám • Meranie poľa bola nastavená na turnajové normy • Rozmery bránky boli stanovené na turnajovej štandardy (20,5 cm x 8 cm) • Vzdialenosť hráčových figúrok k ihrisko bola nastavená na turnajovej štandardy (12 mm) • Plastové guľôčky boli navrhnuté pre protišmykové lopty ako v turnaji. Použité turnaja, vymenené • Ku každému Kickeri bol priložený rozsiahly balík príslušenstva s náhradnými dielmi

Stoly Tuniro® nie sú lacné stolové futbaly! Naším cieľom nie je dosahovať najnižšie ceny prostredníctvom dovozu, ale vyvíjať domáci futbalu, ktorý spĺňa všetky potrebné odborné kritériá z hľadiska spracovania a funkčnosti.

Tuniro® sa podieľa na lige Nemeckého stolného futbalu a vo voľnom čase a je sponzorom profesionálnych hráčov a turnajov naprieč Nemeckou republikou.

Tuniro® navštevuje najdôležitejšie turnaje, aby bolo možné sledovať aktuálny vývoj a udržať špičku inovácií, napr. Majstrovstvá Nemecka, Svetový pohár a ďalšie akcie. Tuniro® je samozrejme zastúpené na veľtrhoch s vlastnými stolnými futbaly.

Neustály vývoj prebieha s úradníkmi z Tischfussballsportu, členmi federácie a tiež nemeckým šampiónom a vicemajstrom sveta v Tischfussballsport, Sascha Empter, ktorý sme mohli pre tieto účely prijať aj na základe zmluvy.

Cieľom tímu pre vývoj produktov Tuniro® je neustále zlepšovanie stolných futbalov. Vzhľadom k tomu, že Futbaly Tuniro® dosiahli veľmi vysokej kvality, vývojový tím sa teraz zameriava na inovácie a detaily. Takže sa môžete tešiť na novinky, ktoré prídu.