Leeds - čierny

€336,63 €278,21 bez DPH
Vypredané
Môžeme doručiť do:
20.11.2024
Možnosti doručenia

Futbalový stôl Leeds je vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú jedinečný zážitok z hry a vynikajúci pomer medzi cenou a úžitkovou hodnotou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolný futbal pre nekomerčné verejné využitie (domy detí a mládeže, školy, nízkoprahové centrá) vhodný ale aj pre domáce tréningovú hru v interiéri. Tento futbal vás nadchne už pri porovnaní kvality a ceny. Váži 70 kg, hracie pole je vyrobené z MDF dosky a vďaka stabilizátorom, ktoré sú umiestnené pod hracím poľom aj v nohách stola, vyniká naozaj výbornou stabilitou. Nohy majú chrómový vzhľad a v spodnej časti sú pogumované, aby sa zabránilo poškodeniu podlahy. Zaoblené rohy veľmi estetické a chránia povrch pred popraskaním.

Hlavné prednosti stolného futbalu Leeds:

  •      Telo je vyrobené z MDF, farba: dekor svetlé drevo
  •      Dilatačné nohy vo farbe chróm s gumovými pätkami (nezničí podlahu) pre správne vyváženie futbálku
  •      Tyče v klzných priechodkách
  •      Pochrómované hracie tyče priemer 16mm
  •      Loptičky standard 34mm
  •      protišmyková madlá
  •      Rýchle a ľahké vrátenie loptičiek po skórovaní pomocou vstavanej kapsy.


Balenie v kartóne. Súčasťou obalu sú pevné polystyrénové vložky pre ochranu futbalu Leeds pred prípadným poškodením pri preprave. Balenie v 4ks kartónov.

Našou veľkou devízou je takzvaná ZND čiže záruka náhradných dielov. A to jednoducho znamená, že si u nás v prípade potreby môžete objednať akýkoľvek náhradný diel. Aj keď ponúkame domáci stolný futbal len vysokej kvality, z času na čas k nejakej nehode dôjde, preto je vždy lepšie hrať s pocitom, že máte náhradné diely plne k dispozícii.

Inštruktážne video stavby stolného futbalu Leeds.

Dodatočné parametre

Kategória: Nekomerčný stolný futbal
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 70 kg
HMOTNOST: 70 Kg
ROZMERY_STOLA: 140 x 73 x 87 cm
DĹŽKA: 140 cm
HRACIE POLE: 118 x 68 cm
ŠÍRKA BEZ TYČOU: 73 cm
ŠÍRKA S TYČAMI: 128 cm
VÝŠKA: 87 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti Tuniro®

Nemecká firma Tuniro®, so sídlom v Bavorsku distribuuje svoje stolové futbaly od roku 2002 a od tej doby je teké vyvíja. Z tohto dôvodu bola v roku 2006 založená značka Tuniro® s cieľom odlíšiť sa od "No Name" stolových futbalov touto značkou kvality, ktorá nemôže zaručiť potrebné kritériá pre správne fungovanie hry. Výsledkom bol špeciálny vývojový tím zameraný na stolný futbal Tuniro®, ktorý neustále sprevádza vývoj stolov.

Za účelom dosiahnutia priaznivých cien výrobcov sa zamerali na výrobný závod v Číne, kde môžu vyrábať domáce Futbaly za dostupnú cenu a byť schopní ponúknuť v Nemecku a priľahlom okolí rýchle distribučné kanály. Po niekoľkých pokusoch bol nájdený správny výrobcu, ktorý bol schopný priebežne pokračovať v ďalšom profesionálnom vývoji a zabezpečiť potrebný štandard kvality. Začiatok obchodného vzťahu s čínskym výrobcom bol v roku 2002. Vďaka úzkej spolupráci a priebežným kontrolám kvality boli stolové futbaly po roky vývoja privedené na tak vysokú úroveň kvality, že v roku 2006 bolo nutné vytvoriť značku Tuniro® pre dosiahnutie tejto kvality.

Vývojový proces podliehal neustálemu vývoju; Spočiatku bolo ťažké a stabilné len telo. V priebehu času bolo okrem iného vykonané nasledujúce vylepšenia: • Výmena plastových nožičiek s výškovo nastaviteľnými pogumovanými kovovými základňami • Výmena hladkého hracieho poľa za uchopovacie a zosilnenie stúpanie, takže už nie je možné prehýbaniu poľa • Výmena plastových rohov proti hladko zdvihnutým hracom plochám • Meranie poľa bola nastavená na turnajové normy • Rozmery bránky boli stanovené na turnajovej štandardy (20,5 cm x 8 cm) • Vzdialenosť hráčových figúrok k ihrisko bola nastavená na turnajovej štandardy (12 mm) • Plastové guľôčky boli navrhnuté pre protišmykové lopty ako v turnaji. Použité turnaja, vymenené • Ku každému Kickeri bol priložený rozsiahly balík príslušenstva s náhradnými dielmi

Stoly Tuniro® nie sú lacné stolové futbaly! Naším cieľom nie je dosahovať najnižšie ceny prostredníctvom dovozu, ale vyvíjať domáci futbalu, ktorý spĺňa všetky potrebné odborné kritériá z hľadiska spracovania a funkčnosti.

Tuniro® sa podieľa na lige Nemeckého stolného futbalu a vo voľnom čase a je sponzorom profesionálnych hráčov a turnajov naprieč Nemeckou republikou.

Tuniro® navštevuje najdôležitejšie turnaje, aby bolo možné sledovať aktuálny vývoj a udržať špičku inovácií, napr. Majstrovstvá Nemecka, Svetový pohár a ďalšie akcie. Tuniro® je samozrejme zastúpené na veľtrhoch s vlastnými stolnými futbaly.

Neustály vývoj prebieha s úradníkmi z Tischfussballsportu, členmi federácie a tiež nemeckým šampiónom a vicemajstrom sveta v Tischfussballsport, Sascha Empter, ktorý sme mohli pre tieto účely prijať aj na základe zmluvy.

Cieľom tímu pre vývoj produktov Tuniro® je neustále zlepšovanie stolných futbalov. Vzhľadom k tomu, že Futbaly Tuniro® dosiahli veľmi vysokej kvality, vývojový tím sa teraz zameriava na inovácie a detaily. Takže sa môžete tešiť na novinky, ktoré prídu.