Leeds

Kód: 20060170
Tip
Značka: Tuniro
€288,88 €238,74 bez DPH
Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
28.6.2022
Možnosti doručenia

Futbalový stôl Leeds je vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí hľadajú jedinečný zážitok z hry a vynikajúci pomer medzi cenou a úžitkovou hodnotou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Stolný futbal pre nekomerčné verejné využitie (domy detí a mládeže, školy, nízkoprahové centrá) vhodný ale aj pre domáce tréningovú hru v interiéri. Tento futbal vás nadchne už pri porovnaní kvality a ceny. Váži 70 kg, hracie pole je vyrobené z MDF dosky a vďaka stabilizátorom, ktoré sú umiestnené pod hracím poľom aj v nohách stola, vyniká naozaj výbornou stabilitou. Nohy majú chrómový vzhľad a v spodnej časti sú pogumované, aby sa zabránilo poškodeniu podlahy. Zaoblené rohy veľmi estetické a chránia povrch pred popraskaním.

Hlavné prednosti stolného futbalu Leeds:

  •      Telo je vyrobené z MDF, farba: dekor svetlé drevo
  •      Dilatačné nohy vo farbe chróm s gumovými pätkami (nezničí podlahu) pre správne vyváženie futbálku
  •      Tyče v klzných priechodkách
  •      Pochrómované hracie tyče priemer 16mm
  •      Loptičky standard 34mm
  •      protišmyková madlá
  •      Rýchle a ľahké vrátenie loptičiek po skórovaní pomocou vstavanej kapsy.


Balenie v kartóne. Súčasťou obalu sú pevné polystyrénové vložky pre ochranu futbalu Leeds pred prípadným poškodením pri preprave. Balenie v 4ks kartónov.

Našou veľkou devízou je takzvaná ZND čiže záruka náhradných dielov. A to jednoducho znamená, že si u nás v prípade potreby môžete objednať akýkoľvek náhradný diel. Aj keď ponúkame domáci stolný futbal len vysokej kvality, z času na čas k nejakej nehode dôjde, preto je vždy lepšie hrať s pocitom, že máte náhradné diely plne k dispozícii.


    


     Inštruktážne video stavby stolného futbalu Leeds.
   

   

Dodatočné parametre

Kategória: Nekomerčný stolný futbal
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 70 kg
HMOTNOST: 70 Kg
ROZMERY_STOLA: 140 x 73 x 87 cm
FARBA: Svetlé drevo
DĹŽKA: 140 cm
ŠÍRKA BEZ TYČOU: 73 cm
ŠÍRKA S TYČAMI: 128 cm
VÝŠKA: 87 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti Tuniro®

Nemecká firma Tuniro®, so sídlom v Bavorsku distribuuje svoje stolové futbaly od roku 2002 a od tej doby je teké vyvíja. Z tohto dôvodu bola v roku 2006 založená značka Tuniro® s cieľom odlíšiť sa od "No Name" stolových futbalov touto značkou kvality, ktorá nemôže zaručiť potrebné kritériá pre správne fungovanie hry. Výsledkom bol špeciálny vývojový tím zameraný na stolný futbal Tuniro®, ktorý neustále sprevádza vývoj stolov.

Za účelom dosiahnutia priaznivých cien výrobcov sa zamerali na výrobný závod v Číne, kde môžu vyrábať domáce Futbaly za dostupnú cenu a byť schopní ponúknuť v Nemecku a priľahlom okolí rýchle distribučné kanály. Po niekoľkých pokusoch bol nájdený správny výrobcu, ktorý bol schopný priebežne pokračovať v ďalšom profesionálnom vývoji a zabezpečiť potrebný štandard kvality. Začiatok obchodného vzťahu s čínskym výrobcom bol v roku 2002. Vďaka úzkej spolupráci a priebežným kontrolám kvality boli stolové futbaly po roky vývoja privedené na tak vysokú úroveň kvality, že v roku 2006 bolo nutné vytvoriť značku Tuniro® pre dosiahnutie tejto kvality.

Vývojový proces podliehal neustálemu vývoju; Spočiatku bolo ťažké a stabilné len telo. V priebehu času bolo okrem iného vykonané nasledujúce vylepšenia: • Výmena plastových nožičiek s výškovo nastaviteľnými pogumovanými kovovými základňami • Výmena hladkého hracieho poľa za uchopovacie a zosilnenie stúpanie, takže už nie je možné prehýbaniu poľa • Výmena plastových rohov proti hladko zdvihnutým hracom plochám • Meranie poľa bola nastavená na turnajové normy • Rozmery bránky boli stanovené na turnajovej štandardy (20,5 cm x 8 cm) • Vzdialenosť hráčových figúrok k ihrisko bola nastavená na turnajovej štandardy (12 mm) • Plastové guľôčky boli navrhnuté pre protišmykové lopty ako v turnaji. Použité turnaja, vymenené • Ku každému Kickeri bol priložený rozsiahly balík príslušenstva s náhradnými dielmi

Stoly Tuniro® nie sú lacné stolové futbaly! Naším cieľom nie je dosahovať najnižšie ceny prostredníctvom dovozu, ale vyvíjať domáci futbalu, ktorý spĺňa všetky potrebné odborné kritériá z hľadiska spracovania a funkčnosti.

Tuniro® sa podieľa na lige Nemeckého stolného futbalu a vo voľnom čase a je sponzorom profesionálnych hráčov a turnajov naprieč Nemeckou republikou.

Tuniro® navštevuje najdôležitejšie turnaje, aby bolo možné sledovať aktuálny vývoj a udržať špičku inovácií, napr. Majstrovstvá Nemecka, Svetový pohár a ďalšie akcie. Tuniro® je samozrejme zastúpené na veľtrhoch s vlastnými stolnými futbaly.

Neustály vývoj prebieha s úradníkmi z Tischfussballsportu, členmi federácie a tiež nemeckým šampiónom a vicemajstrom sveta v Tischfussballsport, Sascha Empter, ktorý sme mohli pre tieto účely prijať aj na základe zmluvy.

Cieľom tímu pre vývoj produktov Tuniro® je neustále zlepšovanie stolných futbalov. Vzhľadom k tomu, že Futbaly Tuniro® dosiahli veľmi vysokej kvality, vývojový tím sa teraz zameriava na inovácie a detaily. Takže sa môžete tešiť na novinky, ktoré prídu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie