Poker karty Bee Lotus Casino Grade (Red)

€6,69 €5,53 bez DPH
Skladom (22 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Vysokokvalitné nezapečatené kasínové karty boli vyrobené pre kasíno vo východnej Ázii. Limitovaná edícia a v budúcnosti sa nebudú reprodukovať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Odkedy boli v kasíne objavené pôvodné karty Jerry's Nugget, hľadajú kúzelníci kvalitné, nezapečatené kasínové karty, ktoré by mohli používať a zbierať.

Nedávno spoločnosť Conjuring Arts objavila nové kasínové karty, ktoré sú nielen krásne, ale majú aj normálne líce a indexy (červená farba je tmavšia, ale karty nemajú dnes bežné jumbo indexy a kasínové kódy).

Mnohí sa budú diviť, kde sa tieto karty vzali.

Nemôžeme prezradiť všetky podrobnosti, ale môžeme povedať, že boli vyrobené pre kasíno vo východnej Ázii, ktoré prevádzkoval niekto, kto je teraz na "čiernej listine" americkej vlády a nemôže už obchodovať s USA, vrátane nákupu týchto kariet!

Nemôžeme vám povedať oveľa viac, ale stačí povedať, že osoba, ktorá kasíno prevádzkuje, by bola skvelým zločincom Jamesa Bonda!

Tieto karty sú samozrejme limitované a v budúcnosti sa už nebudú reprodukovať.

Zásobte sa teraz našou neuveriteľne nízkou cenou, pretože ďalšiu šancu už mať nemusíte.

A je zaujímavé, že maloobchodná cena týchto položiek, upravená o infláciu, je približne rovnaká ako maloobchodná cena pôvodných kariet Jerry's, keď ich ešte obchod s kasínom predával.

VLASTNOSTI:

  • Značka: Bee
  • Trieda: Kasíno
  • Zadný dizajn: Aristokrat s lotosom
  • Dátum výroby: 2017
  • Tváre: Štandardné s dokonalými indexmi

Dodatočné parametre

Kategória: Hry a šport
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.15 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: