Šípky Harrows Damon Heta Series 2 90% 18g soft

€63,30 €52,31 bez DPH
Skladom (5 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Objavte dokonalú kombináciu elegancie a výkonu s mäkkými šípkami Damon Heta Series 2. Tieto volfrámové šípky (90 % volfrámu) vynikajú dizajnom, ktorý vznikol vďaka úzkej spolupráci medzi firmou Harrows a samotným Damonom Heta.

Detailné informácie

Podrobný popis

Objavte dokonalú kombináciu elegancie a výkonu s mäkkými šípkami Damon Heta Series 2. Tieto volfrámové šípky (90 % volfrámu) vynikajú dizajnom, ktorý vznikol vďaka úzkej spolupráci medzi firmou Harrows a samotným Damonom Heta. Vďaka rôznym vrúbkovaniam v prednej časti šípok, kde Damon drží šípku najsilnejšie, ponúkajú nielen výnimočný vzhľad, ale aj presné ovládanie a vynikajúci výkon pri každom hode.

Damon Heta, austrálsky profesionálny hráč šípok známy ako "The Heat", predstavuje druhú generáciu svojich šípok navrhnutých presne podľa jeho požiadaviek.

Vďaka ťažisku v prednej časti a kombinácii výrezov s obráteným krúžkom a jemných drážok v prednej časti ponúkajú tieto šípky presné ovládanie a úžasný výkon pri každom hode. Zadná strana šípok je zdobená vyfrézovanými hlbšími zárezmi a jasne červenými kovovými prúžkami, ktoré im dodávajú jedinečný vzhľad.

Vďaka násadkám Alamo VS2 midi a novým 100 mikrónovým paličkám s podpisom Damona Heta sú tieto šípky vybavené pre maximálny komfort a výkon. S 90 % volfrámovým telieskom, hmotnosťou 16,1 g bez hrotov a dĺžkou 50 mm sú šípky Damon Heta Series 2 dokonalou voľbou pre každého vášnivého hráča šípok.

  • Barel 90% wolfram
  • Hmotnosť barelu bez hrotu: 16,1 g
  • Hmotnosť celej šípky: 18,1 g
  • Dĺžka barelu 50 mm, priemer 6,4 mm
  • Harrows Alamo VS2 Red midi gripy
  • Letky Harrows Damon Heta New standard
  • Hroty Harrows Pro Tips black plastové - závit 2BA
  • Každé balenie obsahuje 3 šípky, aby bol váš herný zážitok kompletný.

Šipky Harrows Damon Heta Series 2 90% 18g soft

Dodatočné parametre

Kategória: Hry a šport
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.1 kg
Barel: 90% wolfram
Váha barelu bez hrotu: 16,1g
Hmotnosť celej šípky: 18,1g
Dĺžka barelu: 50mm
Priemer barelu: 6,4mm
Balenie obsahuje: 3 šípky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: