Sisalový terč WINMAU Blade 6 Triple Core

€95,95 €79,30 bez DPH
Skladom (12 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia

Sisalový terč Blade 6 Triple Core je technicky najvyspelejší sisalový terč na šípky, ktorý je v súčasnosti k dispozícii - výsledok 30 rokov skúseností a vývoja.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sisalový terč Blade 6 Triple Core je technicky najvyspelejší sisalový terč na šípky, ktorý je v súčasnosti k dispozícii - výsledok 30 rokov skúseností a vývoja.

Sisalový terč Blade 6 Triple Core je špičkový terč určený pre hráčov šípok, ktorí hľadajú odolný, presný terč s dlhou životnosťou. Tento terč je vyrobený z vysoko kvalitných sisalových vlákien, ktoré sú starostlivo spracované a stlačené do troch vrstiev. Vďaka tejto konštrukcii je terč veľmi odolný voči prenikaniu šípok a zároveň umožňuje jednoduché vyberanie šípok.

Revolučná technológia Triple Core je vrcholom celého radu Blade 6.

Triple Core Carbon predstavuje úplne nový, patentovaný systém s bezšvovou hracou plochou a treťou vrstvou sisalu vystuženou uhlíkovými vláknami s vysokou hustotou. Použitie tejto úplne novej technológie zabezpečuje optimálnu hustotu vlákien, bezkonkurenčné držanie šipiek a tým aj mimoriadne vysoké skóre.

Ohromujúci nový dizajn dopĺňa prvý laserom vyrezávaný antireflexný číselný krúžok na svete pre dokonalý zážitok z hrania.

Prevratné použitie drôtikov na terči Blade 6 je vybavené najnovším drôtikom Density Control™, ktorý zaisťuje optimálnu hustotu vlákien a lepšie držanie šípok v zónach Double, Triple a Bullseye.

Ultratenký drôt pod uhlom 60° smeruje šípy do zóny zásahu a výrazne znižuje počet odrazov.

Bullseye a outerbull majú o 25 % tenší drôt v porovnaní s Blade 5. Výsledkom je ešte väčšia bodovaná plocha v oblasti bullseye a ľahšie dosiahnutie vyššieho skóre.

Ďalším predajným argumentom je kvalita použitého sisalu. Spoločnosť Winmau používa pre svoje šípky najkvalitnejší africký sisal z Kene. Vysoká kvalita sisalových vlákien aj otočný číselný krúžok (pravidelným otáčaním dosky sa lepšie rozkladá opotrebeniu zásahov) zaručujú mimoriadne dlhú životnosť dosky.

Montáž je navyše veľmi jednoduchá, takže môžete začať hrať v priebehu niekoľkých minút. Doska Blade 6 Triple Core je navyše vybavená ľahko nastaviteľným montážnym systémom Rota-Lock. Tri nivelačné kolieska a vodováha Spirit Master, ktorá je súčasťou dodávky, umožňujú dokonalé nastavenie dosky aj na nerovných stenách!

Sisalový terč Blade 6 Triple Core je schválený pre profesionálne turnaje a bola vyrobená podľa oficiálnych špecifikácií Svetovej šípkovej federácie.

Výrobky Winmau sú zďaleka najobľúbenejšie a najpredávanejšie turnajové šípky na celom svete. To sa odráža aj v tisícoch pozitívnych recenzií a výsledkov testov na rôznych platformách.

Presvedčte sa sami

Tradične sa používajú na steelové šípky (s kovovým hrotom), ale sú ideálne aj pre softové šípky (s plastovým hrotom).

Technické údaje
Hrúbka terča: cca 4 cm
Priemer turnaja: 45 cm
Hmotnosť: cca 5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Hry a šport
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Hrúbka terča: 38mm
Priemer terča: 450 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: