Sisalový terč WINMAU Blade 6

€59,90 €49,50 bez DPH
Skladom (8 ks)
Môžeme doručiť do:
25.7.2024
Možnosti doručenia
NOVINKA roku 2022 Anglického leadera šípkového tovaru s ohromujúcim dizajnom a ešte jemnejším drôtom 6-tej generácie terča Blade !!

Detailné informácie

Podrobný popis

NOVINKA roku 2022 Anglického leadera šípkového tovaru s ohromujúcim dizajnom a ešte jemnejším drôtom 6-tej generácie terča Blade !!

Winmau - popredný svetový výrobca prémiových profesionálnych terčov. Najnovšie terče radu Blade ponúkajú úžasný design a najnovšiu technológiu šiestej generácie.

Revolučná konštrukcia terča Blade 6 je vybavená najnovším drôtom Density Control™, ktorý poskytuje optimálnu hustotu vlákien a lepšie držanie šípok v zónach Double, Triple a Bullseye.

Ultratenký drôt pod uhlom 60° smeruje šípy do oblasti zásahu a výrazne znižuje počet odrazov.

Plne tvrdené terče bullseye a 25, oba s drôtom "Density Control™", sú teraz o 25 % tenšie v porovnaní s modelom Blade 5. Výsledkom je ešte väčšia bodovaná plocha v terči a ľahšie dosiahnutie vyššieho skóre.

Ďalšou výhodou je kvalita použitého sisalu. Spoločnosť Winmau používa na výrobu svojich terčov najkvalitnejší africký sisal. Vysoká kvalita týchto sisalových vlákien a rotujúci číselný krúžok (pravidelným otáčaním dosky sa lepšie odbúrava opotrebenie pri zásahu) zaručujú mimoriadne dlhú životnosť cieľovej dosky.

Montáž je tiež veľmi jednoduchá, takže môžete začať hrať v priebehu niekoľkých minút. Blade 6 je tiež vybavený ľahko nastaviteľným montážnym systémom Rota-Lock. Tri vyrovnávacie kolieska umožňujú dokonalé nastavenie dosky aj na nerovných stenách!

Blade 6 je schválený pre profesionálne turnaje a bol vyrobený podľa oficiálnych špecifikácií Svetovej šípkarskej federácie.

Terče Winmau sú zďaleka najpopulárnejšie a najpredávanejšie turnajové terče na svete. Svedčia o tom tisíce pozitívnych recenzií a výsledkov testov na rôznych platformách.

Presvedčte sa sami !!!

Tradične sa používa na oceľové šípky (s kovovým hrotom), ale je ideálny aj na mäkké šípky (s plastovým hrotom).

Technické parametre

  • drôt o uhle 60° - odkláňa šípky do segmentov a znižuje odrazy
  • Tvrdené bullseye a 25 - pokročilý proces tepelného spracovania pre maximálnu odolnosť a odrazivosť. Navrhnuté s technológiou Density Control™
  • Hrúbka terča: približne 4 cm
  • Priemer terča: 45 cm
  • Hmotnosť: približne 5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Hry a šport
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg
Priemer terča: 45 cm
Hĺbka terča: 4 cm
Použitý materiál: Štetiny rastliny Agave sisalana
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
MG Avatar autora | 31.1.2023
Super produkt super doručenie všetko ok.odporúčam.
PM Avatar autora Podolec Michal (Administrátor) 10.2.2023
Dobrý deň, pán. Gajdoš. Veľmi ďakujeme za Vaše podrobné hodnotenie zakúpeného produktu Sisalový terč WINMAU Blade 6 a za čas strávený vyplnením dotazníka. Vážime si Vášho hodnotenia a urobíme maximum tento vysoký štandard zachovať. Tešíme sa zároveň na ďalšiu spoluprácu. S pozdravom team Stolnyfutbal.eu