Tornado oficiálna lopta ITSF

€6,22 €5,14 bez DPH
Skladom (>50 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia

Oficiálna lopta svetovej ligy ITSF od amerického výrobca Tornado s vonkajším priemerom 35 mm.

Detailné informácie

Podrobný popis

Oficiálna lopta svetovej ligy ITSF od amerického výrobca Tornado s vonkajším priemerom 35 mm.

Nová turnajová futbalková lopta z USA je ďalšou evolúciou ikonickej lopty Tornado USA. Je tiež vyrobený z uretánu, materiálu, z ktorého sa vyrábajú aj golfové loptičky. Hmotnosť a odolnosť kvalifikujú túto loptu na turnaje Tornado v Spojených štátoch.

Vďaka hmotnosti 27 g sa loptička dokonale ovláda pri ťukaní medzi panákmi a pri streľbe ako sťahovač, odťahovač. Vďaka drsnému povrchu loptičky sú možné aj údery na hranu, ako napríklad snake a pinshot.

Táto loptička sa dodáva aj so všetkými novými stolmi Tornado.

Parametre lopty Tornado ITSF:

  • Priemer: 35 mm
  • Hmotnosť: 27 g
  • Zdrsnené pre dokonalú priľnavosť
  • Dĺžka životnosti - dlhá

Dodatočné parametre

Kategória: Náhradne diely
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.027 kg
Priemer lopty: 35 mm
Hmotnosť lopty: 27 g.
Povrch: Zdrsnené pre dokonalú priľnavosť
Dĺžka životnosti: Dlhá

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Tornado Valley-Dynamo - založené z vášne pre hru.

Valley Dynamo a Champion Shuffleboard má vášeň pre stolný futbal. Zameriavame sa na ľudí a ducha barových hier - pretože väčšina z nás vie, ako sa baviť!

Táto vášeň z nás robí lepšie výrobcu stolových futbalov. Zameriavame sa na poskytovanie kvalitných produktov a hľadanie spôsobov, ako zlepšiť naše Futbaly, pretože sme tiež hráči - niektorí z nás sú lepšie ako iní (máme niekoľko šampiónov, ale väčšinou sme súťažiaci a sociálnej hráči).

Staviame produkty pre operátorov, predajca, distribútorov i hráča. Máme zákazníkov po celom svete a chápeme, kto vlastní a hrá naše produkty a ktorý nás drží na najvyššej úrovni. Naše úspechy definuje dodávka produktov, ktoré zarobia peniaze, vytvárajú zábavné zážitky a zapájajú nových hráčov a fanúšikov.

Osobne verím v prístup malej firmy - zamerajte sa na kvalitné produkty a budujeme silné trvalé vzťahy a to je spôsob, akým tu robíme veci.

Kely Stites,
President & Shuffleboard Player

 

časová os

1947 - Valley spoločnosť odštartovala v Bay mestu, Michigan stavbu mince-prevádzkoval nárazníkovej biliardové stoly a mince prevádzkovali biliardové stoly.

1965 - Valley Co. predstavila separátor Magnetic Cue Ball, umožňujúci mincovým biliardovým stolom používať bielu guľu rovnakej veľkosti a váhy ako objektové gule.
1970 - Tornado stolný športy boli odštartovaní v Dallase, Texas a staval stolný futbal / Foosball stoly.

1973 - Dynamo LTD bola zahájená a spoločnosť vyrábala mincové bazén, Foosball a Air Hockey.

1979 - Valley investuje do Valley národnej Eightball asociácie (VNEA) a Valley medzinárodné Foosball asociácie (VIFA) ktorý vytvorí ligy podporovať hru bazéna a Foosball.

1988 - Champion Shuffleboard, predtým gametime začína vyrábať Shuffleboard stoly.

1999 - Valley Co. sa stal Valley dovolenkové produkty a zlúči Tornado stolové športy a Dynamo LTD a presídlia do Texasu.

2003 - Valley-Dynamo vydáva prvý programovateľné biliardové stoly.
2003 - Brunswick kupuje Valley Dynamo a v roku 2006 presunie výrobný závod do Mexika.

2009 - Kely Stitesová, majiteľka Champion Shuffleboard LTD, uzavrela dohodu o nákupe aktív Valley Dynamo od Brunswicku a presunie výrobu späť do Richland Hills v Texase.
2010 - Valley Dynamo oslavuje 1 rok pod vedením Kely Stites. Produkty Valley, Dynamo a Tornado sú opäť postavené v Texase so záväzkom kvality a služieb. Oznámenie predajcov a prevádzkovateľov.