Winmau Sisalový terč Blade 5 Dual Core

Kód: 3009
€67,27 –9 % €60,90 €50,33 bez DPH
Skladem (4 ks)

Turnajový profesionálny sisalový terč s najvyššou odolnosťou a v najkvalitnejšom prevedení na trhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sisalový terč Blade 5 Dual Core predstavuje vrchol v technológii sisalu terčov a ich inovácií. Exkluzívny dvoch-jadrová technológia dosahuje nižšia kompresie na vonkajšom jadre, čo zvyšuje úspešnosť vnikaniu hrotov a menej stratených šípok a tým aj vyššie skóre pri hre.

Zatiaľ čo zvýšená kompresia vo vnútornom jadre zvyšuje odpor pod povrchom, absorbuje prebytočnú kinetickú energiu pre lepšiu trvanlivosť. Dve rôzne husté vrstvy sisalu znižujú šancu, že sa šípka odrazí a podstatne predĺži životnosť terče.

Rozdiel medzi terči Blade a Blade Dual Core je na prvý pohľad v hladkej pohľadovej ploche, ktorá neobsahuje charakteristické ryhy, čiže mapy. Konštrukčne terč obsahuje viac vrstiev, vonkajšia ktorá je mäkšia a tým lepšie zachytí šípku, ktorá sa zabodne do terča a nevypadne.

Rovnomerná hustota vonkajšieho jadra a hracia plocha s vysokou viditeľnosťou zvyšujú potenciálny skóre a poskytujú dokonalý vzhľad terča.

Plocha pre dopad šípky sa zvýšila o 14% vďaka zúženie drôtov. Drôty sú prispôsobené tak, aby šípka lepšie kĺzala do poľa, majú uhol 60 °.

Drôty dynamického sektoru sú o 20% tenšie a radiálne drôty sú o 10% tenšie pre väčší potenciál úspechu. Uhol čepele bol znížený z 90 stupňov vrátane na 60 stupňov a konečná pevnosť v ťahu drôtu dynamického sektora bola zvýšená o 20%, aby sa zabezpečilo, že šípkové hroty kĺžu okolo drôtu a do sektorového poľa.

S technológiou difúzia uhlíka pre veľmi tvrdý povrch a zlepšený výkon a odolnosť.

Sisalový terč Blade 5 Dual Core obsahuje trojitý zámok Rota-Lock systém troch ozubených koliesok na zadnej strane terče, vďaka ktorým uchytíte terč pevne a bez pretáčaniu na akúkoľvek stenu. Aretačné skrutky pre pevnejšie zafixovanie terča na stenu.

Vyrobené z najkvalitnejších sisalových vlákien rastliny sisalana z Kene.

Súčasťou balenia je terč, oceľový záves a aretačné skrutky.

Terč je určený na Steelová šípky s kovovým hrotom - šípky nie sú súčasťou balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Terče a šípky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg
Priemer terča: 450 mm
Hĺbka: 38 mm

Winmau Sisalový terč Blade 5 Dual Core

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: