Winmau Sisalový terč Blade 5

Kód: 3008
€54,82 €45,31 bez DPH
Skladem (14 ks)

Veľmi kvalitný terč firmy Winmau, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou a patrí medzi najkvalitnejšie sisalové terče na trhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sisalový terč Blade je profesionálnym sisalovým terčom s žiletkovým drôtom. Terč sa vyznačuje vysokou odolnosťou a patrí medzi najkvalitnejšie sisalové terče na trhu.

Na terčoch Blade sa hrajú Svetovej šampionáty Winmau World Master a tiež súťaže MS BDO.

Winmau Sisalový terč Blade 5

Rovnomerná hustota vonkajšieho jadra a hracia plocha s vysokou viditeľnosťou, zvyšujú potenciálne skóre a poskytujú dokonalý vzhľad terča.

Plocha pre dopad šípky sa zvýšila o 14% vďaka zúženiu drôtov. Drôty sú prispôsobené tak, aby šípka lepšie kĺzala do poľa, majú uhol 60 °.

Drôty dynamického sektoru sú o 20% tenšie a radiálne drôty sú o 10% tenšie pre väčší potenciál úspechu. Uhol čepele bol znížený z 90 stupňov vrátane na 60 stupňov a konečná pevnosť v ťahu drôtu dynamického sektora bola zvýšená o 20%, aby sa zabezpečilo, že šípkové hroty kĺžu okolo drôtu a do sektorového poľa.

S technológiou difúzia uhlíka pre veľmi tvrdý povrch a zlepšený výkon a odolnosť.

Sisalový terč Blade 5 Dual Core obsahuje trojitý zámok Rota-Lock systém troch ozubených koliesok na zadnej strane terča, vďaka ktorým uchytíte terč pevne a bez pretáčania, na akúkoľvek stenu. Aretačné skrutky pre pevnejšie zafixovanie terča na stenu.

Vyrobené z najkvalitnejších sisalových vlákien rastliny sisalana z Kene.

Súčasťou balenia je terč, oceľový záves a aretačné skrutky.

Terč je určený na Steelové šípky s kovovým hrotom - šípky nie sú súčasťou balenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Terče a šípky
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 6 kg
Priemer terča: 450 mm
Hĺbka: 38 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: