Zvuková izolácia Karella pre sisalové terče

€119 €98,35 bez DPH
Skladom (4 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Vyvinuté spoločne s odborníkmi na zvukovú izoláciu. Dokonalé riešenie, ktoré takmer úplne eliminuje zvuk dopadajúcej šípky do terča.

Detailné informácie

Podrobný popis

Sisalové šípky vydávajú pri náraze do dosky „klepanie“, ktoré môže byť niekedy vnímané ako veľmi nepríjemné vo vlastnom prostredí alebo Vašim susedom cez stenu.

Spoločne s odborníkmi na zvukovú izoláciu má teraz spoločnosť Karella dokonalé riešenie, ktoré tento hluk takmer úplne eliminuje. Hráči šípok na taký vynález dlho čakali.

Tajomstvo spočíva v zložení materiálu a konštrukcii:

Dvojdielna zvuková izolácia Karella sa skladá zo zvukovo izolačného jadra, na ktorom je upevnený sisalový terč, a okolitého zvukovo izolačného prstenca. Obe časti sú vyrobené z miliónov vysoko špecializovaných, zvukovo izolačných vlákien. Vzájomné pôsobenie zvukovo izolačného jadra a okolitého zvukovo izolačného prstenca vedie k takmer úplnému odhlučneniu. Pri náraze šípky do dosky sa tupý klopavý zvuk prenáša cez šípku späť do celej vláknitej dosky. Odborné merania preukázali zníženie hluku o viac ako 80 % v šípkovej miestnosti aj v priľahlých miestnostiach. Namerané hodnoty boli nižšie ako 30 dB, a tak legálny nočný odpočinok zostáva 100% neovplyvnený.

Zvuková izolácia Karella antracitovej farby pokrýva svojou veľkosťou plochu 12 cm okolo šípkovej tabule, a preto sa vďaka svojmu materiálovému zloženiu ideálne hodí aj ako surround. Vďaka tejto dvojitej výhode je nákup zvukovej izolácie Karella ešte výhodnejší. V prípade potreby je možné navyše bez obmedzenia použiť akýkoľvek komerčne dostupný záchytný krúžok. Zvuková izolácia Karella je 100% Made in Germany. Vláknitý materiál je testovaný na škodlivé látky podľa Öko-Tex, bez akýchkoľvek chemických prísad. Je bez zápachu a šetrný k životnému prostrediu. Zvuková ochrana je rozmerovo veľmi stabilná, a preto veľmi robustná a odolná, pretože sa takmer neopotrebováva. Vizuálne atraktívna zvuková ochrana je univerzálne vhodná pre každú šípkovú dosku, je možné stále používať aj najbežnejšie šípkové svetlá.

Konečne sa môže každý fanúšik šípok venovať svojmu koníčku v ktorúkoľvek dennú dobu – vďaka „Karelle“!

Rozsah dodávky: inštalačná pomôcka na vŕtanie, zvukovo izolačný kuh, odhodová čiara Karella, hmoždinky a skrutky. (Šípky a terč nie sú súčasťou dodávky)

Rozmery a hmotnosť:

  • Rozmery balenia (d x š x v): 700 x 700 x 40 mm
  • Čistá hmotnosť: 850 g
  • Hrubá hmotnosť: 1200 g
  • Priemer O: 690 mm
  • Hrúbka materiálu: 30 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Hry a šport
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1.2 kg
Rozmery balenia (d x š x v): 700 x 700 x 40 mm
Čistá hmotnosť: 850 g
Hrubá hmotnosť: 1200 g
Priemer: 690 mm
Hrúbka materiálu: 30 mm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: